FASCINATION ABOUT کارشناسی خودرو

Fascination About کارشناسی خودرو

Fascination About کارشناسی خودرو

Blog Article

در شعبه خودرو۴۵، ۱۴۵ آیتم مختلف مثل موتور، رنگ بدنه، کابین، لاستیک‌ها، گیربکس و… با ابزارهای پیشرفته‌ای همچون دیاگ، قلم رنگ، میکروسنج و … کارشناسی شده و سلامت و صحت عملکرد آن‌ها مشخص می‌شود.

اگر این مسیر را انتخاب کردید، بعد از این‌که متخصص مورد نظرتان درخواستتان را پذیرفت، پیامکی برای شما ارسال می‌شود. در این پیام تمامی اطلاعات مورد نظرتان درج شده است.

اگر خریدار خودرو هستید، بهتر است پیش از اقدام به معامله، برگ سلامت ماشین را که توسط کارشناس خودرو تهیه شده، مورد بررسی قرار دهید.

چند راهکار طلایی برای خرید بیمه بدنه به صورت اقساطی بدون کارمزد از بزرگترین کارگزاری آنلاین بیمه را در این مقاله مطالعه کنید.

از آنجایی که فرد عادی بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس خودرو کمک گرفت.

این اطلاعات را دستگاهی بنام دیاگ خوانده و ویرایش می‌کند. در این قسمت کافیست کارشناس، دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و پارامترهای مهم را موردبررسی قرار دهد.

مشاهده مقاله بعدی فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

هدف الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد

کارشناسی شاسی به علت حساسیت بالایی که دارد، کار هرکسی نیست. مؤکدا باید کارشناس مجرب به بررسی این قسمت بپردازد. اما شاسی ماشین کجاست؟ شاسی ماشین همان اسکلت بندی ماشین است که در مواقع سخت و تصادف از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری می‌کند.

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو کارشناسی ماشین دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش ( کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

کار را باید دست کاردان سپرد.برای خرید این دست از خودروها حتما از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

در قیمت گذاری و برآورد قیمت خودرو و ماشین و فی خودرو،کارشناسی رنگ خودرو و تشخیص رنگ خودرو اهمیت بالایی دارد

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

به همین خاطر، کارشناس فنی اسنادی همچون برگ سبز خودرو، بیمه نامه شخص ثالث، گارانتی، کارت ماشین، بیمه نامه بدنه، برگه خلافی، برگه معاینه فنی و برگه پرداخت عوارض و مالیات را به دقت بررسی کرده تا از اصالت ماشین و نیت خیر فروشنده مطمئن شود.

Report this page